Керамічна плитка

Опубликовано: 18.09.2018

видео керамічна плитка

Керамическая плитка для ванной: выбор и советы

Використання кераміки поширене в різних областях побуту з давніх часів. Оздоблення приміщень не виняток. Новітні технології дозволяють створити більш міцні і захищені виріб, використання яких буде тривати багато років. Саме таким продуктом керамічного ринку є керамічна плитка. Купити керамічну плитку в Києві тут http://domplitki.com.ua/ можна за кращим і найбільш вигідними цінами.

Плитка як підлогове покриття

Плитка керамічна плитка це зразок досконалості. Різноманіття моделей, виразний дизайн, зручна поверхня і зручність в монтажі роблять її улюбленим матеріалом. Причому, з радістю беруться за роботу з плиткою, як дизайнери, так і будівельні бригади.

Шорстка поверхня плитки перешкоджає ковзанню. Тому впасти на плитці складно, навіть при щойно проведеної вологого прибирання.

Плитка керамічна плитка може бути як за малюнком, так і однотонні. Особливо поширені варіанти з коричневим забарвленням. Таке покриття створює стан стійкості і стабільності в приміщенні.

Плитка для стін

Плитка використовується для обробки санвузлів і робочих панелей кухні. Сучасні колекції мають плитку-пазл із зображенням морського дна, лісу чи пляжу. Так само можна підібрати окремі види плитки з однієї колекції. Скомпонувавши однотонні вироби, з плиткою з малюнком і плиткою-облямівкою, можна отримати оригінальне і ніжне рішення.

Для кухонного панелі можна підібрати плитку з зображенням смачних натюрмортів або веселих соняшників. Для любителів класики існують однотонні поверхні з перламутровим блиском або матовою поверхнею.


Керамічна плитка та сантехніка Декостайл Львів Порізка керамограніту


Керамічна плитка Коломия ціни BrilLion Club

Новости