Главная Новости

Починай свої пригоди з Travel guide

Опубликовано: 26.04.2022

ХмельницькийЗапрошуємо разом відкрити для себе незвичайні місця на велосипедному маршруті «Живописний Схід», на велосипеді у гмінах Лісневиці, Войславиці, Жмудзь та Дорохуськ, рекомендую відвідати Починай свої пригоди з Travel guide. Мальовничі пейзажі, незаймана природа, багата та різноманітна культурна спадщина та сучасна туристична інфраструктура – ​​запорука успішної пригоди, майже 200 кілометрів незабутніх вражень… Рекламний фільм знято в рамках проекту «Польсько-українська співпраця з метою розвитку туризму у прикордонній зоні» коштів Європейського Союзу у рамках Програми співробітництва – Білорусь-Україна на 2007-2013 роки.

Живописний Схід - Фільм

«Живописний Схід» — це термін, який повністю описує красу ландшафтів та культурну спадщину прикордонних гмін Хелм та Любомель, а також їхні природні багатства та пам'ятники. Райони, розташовані в безпосередній близькості від незайманої річки Буг, між гробницями та ярами Дзялви-Грабовецьких з півдня та унікальною у світі флорою та фауною заповідника Банно-Серебриські з півночі, заслуговують на відвідування не лише через гарну природу. та мультикультурні традиції. Туристи також знайдуть тут привабливі водойми, розроблені в рамках проекту «Польсько-українська співпраця для розвитку туризму в прикордонні», незабутні уподобання регіональних страв, приготовлених за старовинними, традиційними рецептами, а також незвичайна гостинність та відкритість. жителів. Чарівність «Живописного Сходу» найкраще «спробувати», проїхавши по однойменному велосипедному маршруту, позначеному та відзначеному завдяки співпраці гмін Лесневіце, Войславіце та Жмудзь-Дорогуськ. Майже сто кілометрів основної траси та двісті кілометрів додаткових маршрутів (надалі маршрут планується розширити) – це позашляховий калейдоскоп пагорбів, западин, довгих пологих, прямих, звивистих спусків, асфальту (різної якості), гравію, піску, польових та лісових вібрацій. Веломаршрут «Живописний Схід» — це пропозиція для всіх, хто має час та бажання різної тривалості поїздок різноманітною місцевістю, легкий викид адреналіну, фантастичні безкраї види та зустрічі з історією. Це ідеальне місце не тільки для «відпочинку» вихідного дня, а й чарівного відпочинку далеко від шуму та суєти.

Додаток являє собою карту-путівник цим прекрасним краєм, що представляє маршрут мальовничого Сходу і найбільші пам'ятки регіону. Безкоштовна програма використовує технологію GPS, щоб показати положення користувача на маршруті та розташування об'єктів. Працює як онлайн, так і офлайн. Він також включає планувальник, корисний для вивчення вибраних природних об'єктів і пам'ятників у польових умовах. Програма розроблена Amistad Group на основі власної технології Treespot. Проект «Польсько-українська співпраця для розвитку туризму у прикордонній зоні» було реалізовано у 2013-2015 роках. муніципалітетами: Лісневіце (лідер), Дорогуськ, Хуща (Україна), Войславіце, Жмудзь та Асоціацією місцевих ініціативних груп «Хелмська земля», і він був здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми прикордонного співробітництва - Білорусь-Україна на 2007-2013.

Додаток для телефону з Windows 8 завантажити >>>

Додаток для телефону Android завантажити >>>

Ми скористалися ще одним шансом безкоштовно прорекламувати наш муніципалітет!!!

Радий повідомити, що Центр відпочинку та дозвілля "Мачули" у місті, Народна палата "Маринка" у початковій школі в м. Раколупи та Центр документування життя, культури та творчості у селі Лісневській у Центрі зустрічей "Про прикордонну культуру" у Кумуві-Плебанському на наш запит, після аудиту, були визнані Місцями, Доброзичливими до Велосипедистів на трасі Green Velo. Ми скористалися ще одним шансом прорекламувати нашу комуну безкоштовно!!!

Інформація про розміщення

Інформація про сервісні центри та магазини велосипедів Зупинки відпочинку,

Зручно для велосипедистів

і Туристи в гміні Лесневіце Зупинки для відпочинку, зручні для велосипедистів і туристів в гміні Лесневіце Велосипедний путівник по муніципалітетам: Лесневіце, Войславіце, Жмудзь-Дорогуськ Велосипедна карта "На велосипеді навколо гмін"
Зиля Пустынкина
15.06.2022 в 03:37
Камера наблюдения зафиксировала момент кражи ящика для пожертвований. Благодаря этим записям полицейские нашли вора .

Все комментарии

Новости