Опубликовано: 15.02.2021
Выбрав проблематику и тему для научной статьи, следует дать ей
название. Большинство исследователей не уделяют формулировке названия
статьи того внимания, которого оно заслуживает. Между тем, название —
это тот крючок, который позволяет зацепить нужного вам читателя и не
подать ложных надежд незаинтересованному, смотрите на сайте https://polis812.ru/blog/rejting-strahovok-ot-ukusov-kleshhej-top-5-v-2021-godu/. Чтобы люди замечали и читали
вашу статью, руководствуйтесь несколькими простыми правилами.
Достаточно взглянуть на любой каталог научных статей , чтобы заметить,
как часто исследователи начинают названия своих статей со слов «К
вопросу о…», «Проблемы…», «Некоторые вопросы. .. », «Исследование вопроса
. .. », «Материалы к изучению . .. » и других псевдонаучных оборотов.
Изменится ли суть названия, если мы исключим из него подобные фразы?
Сравните два заголовка:
«К вопросу о мотивации персонала в современной компании»
«Мотивация персонала в современной компании»
Смысл у них один и тот же, но у второго есть определённые преимущества.
Во-первых, оно короче, и, следовательно, при беглом просмотре легче
понять, о чём пойдёт речь в статье. Во-вторых, в таком названии ключевые
слова вынесены в начало, и читателю не требуется пробираться сквозь
дебри лишних слов, чтобы добраться до сути.
О, нет, сегодня мы не будем обсуждать, сколько шариков для гольфа поместится в школьный автобус и зачем нужно заставлять людей на собеседовании жевать собственный галстук. Гораздо важнее определиться, как нанимать сотрудников, чтобы ваша компания блистала и процветала. Потому что сотрудники – самое главное, что будет в вашей компании, смотрите https://polis812.ru/blog/rejting-strahovok-ot-ukusov-kleshhej-top-5-v-2021-godu/. И именно они будут приносить вам деньги.
Не нужно изобретать велосипед – давайте просто посмотрим, как ведущие компании в мире нанимают своих сотрудников и воспользуемся их опытом. Ну, с небольшой оговоркой на российский менталитет.
Рафаэль Ортиз при подготовке нашумевшей книги In the Company of Giants, спросил у Стива Джобса о его принципах найма. Напомним, Стив Джобс лично провел более 5000 интервью с потенциальными сотрудниками. И, по его словам, найм – чуть ли не самое ответственное дело в компании. Как будто нанимаешь партнера в стартап.
Когда основываешь компанию, первые 10 человек, которые будут с тобой работать, определят, будет ли компания успешна. Когда ищешь партнера в стартап, тратишь много времени, ведь этот человек станет половиной компании. Так почему нужно тратить меньше времени на поиски десятого сотрудника – ведь он станет 10% компании?
Позволь себе нанять не самых лучших людей – и ты все потеряешь. Убедись, что всегда нанимаешь настоящих звезд: позволь себе пару середнячков, а те приведут абсолютных посредственностей – и дело развалено.
Вибравши проблематику і тему для наукової статті, слід дати їй p> назва. Більшість дослідників не приділяють формулюванні назви p> статті тієї уваги, на яку воно заслуговує. Тим часом, назва - p> це той гачок, який дозволяє зачепити потрібного вам читача і не p> подати помилкових надій незацікавленому, дивіться на сайті https://polis812.ru/blog/rejting -strahovok-ot-ukusov-kleshhej-top-5-v-2021-godu /. Щоб люди помічали і читали p> вашу статтю, керуйтеся кількома простими правилами.
Em> p>
P> Досить поглянути на будь-який
каталог наукових статей
, Щоб помітити, p> як часто дослідники починають назви своїх статей зі слів «До p> питання про ...», «Проблеми ...», «Деякі питання. .. »,« Дослідження питання p> . .. »,« Матеріали до вивчення. .. »та інших псевдонаукових оборотів. P> Чи зміниться суть назви, якщо ми виключимо з нього подібні фрази? P> Порівняйте два заголовка: p>
«До питання про мотивацію персоналу в сучасній компанії»
Em> p>
«Мотивація персоналу в сучасній компанії»
Em> p> Сенс у них один і той же, але у другого є певні переваги. P> По-перше, воно коротше, і, отже, при побіжному перегляді легше p> зрозуміти, про що піде мова в статті. По-друге, в такій назві ключові p> слова винесені в початок, і читачеві не потрібно пробиратися крізь p> нетрі зайвих слів, щоб дістатися до суті. P> О, ні, сьогодні ми не будемо обговорювати, скільки кульок для гольфу поміститься в шкільний автобус і навіщо потрібно змушувати людей на співбесіді жувати власну краватку. Набагато важливіше визначитися, як наймати співробітників, щоб ваша компанія блищала і процвітала. Тому що співробітники - найголовніше, що буде у вашій компанії, дивіться https://polis812.ru/blog/rejting-strahovok-ot-ukusov-kleshhej-top-5-v-2021-godu/. І саме вони будуть приносити вам гроші. P> Не потрібно винаходити велосипед - давайте просто подивимося, як провідні компанії в світі наймають своїх співробітників і скористаємося їх досвідом. Ну, з невеликим застереженням на російський менталітет. P> p> p> Рафаель Ортіз при підготовці нашумілої книги In the Company of Giants, запитав у Стіва Джобса про його принципах найму. Нагадаємо, Стів Джобс особисто провів більше 5000 інтерв'ю з потенційними співробітниками. І, за його словами, найм - мало не найвідповідальніша справа в компанії. Неначе наймаєш партнера в стартап. P> Коли засновували компанію, перші 10 осіб, які будуть з тобою працювати, визначать, чи буде компанія успішна. Коли шукаєш партнера в стартап, витрачаєш багато часу, адже ця людина стане половиною компанії. Так чому потрібно витрачати менше часу на пошуки десятого співробітника - адже він стане 10% компанії? P> Дозволь собі найняти не найкращих людей - і ти все втратиш. Переконайся, що завжди наймаєш справжніх зірок: дозволь собі пару середнячків, а ті приведуть абсолютних посередностей - і справа розвалено. P> p> p>