Главная Новости

Майбутнє ІР-відео

Опубликовано: 18.03.2016

інтернет магазин відеоспостереження

IP-відеоспостереження - це щось більше, ніж просто зміна комунікаційної технології: воно відкриває великий діапазон можливостей. У першу чергу інновації прискорюються від видалення першого C в CCTV (Сlosed Сircuit Тelevision). Це звичайно омана продовжувати іменувати IP-відеонагляд як CCTV, тоді як фактично IP-системи є відкритими. Як тільки відео разом з аудіо і сигнальними входами стає доступним у вигляді цифрових даних, якими можна управляти, і які можна маршрутизувати по локальних, регіональних та інтернет-комунікаціях, воно стає у багато разів більш гнучким з незліченними новими застосуваннями. Інший прискорювач інновацій - дедалі більша обчислювальна потужність, яка може бути зосереджена у відеокомпонентах.

В даний час відео реєструється в набагато більшому обсязі, ніж хто-небудь в змозі проаналізувати, отже, наступна велика тенденція - інтелектуальне відео (стосовно до техніки означає - що надає великі можливості, у порівнянні з  іншими пристроями). Просунута мережева камера відеоспостереження може мати вбудовані детектор активності і обробник подій, таким чином камера сама вирішує, коли відправити відео, з якою швидкістю, і з якою  роздільною здатністю і коли подати сигнал тривоги для моніторингу та / або відповідної реакції. Більш інтелектуальні алгоритми - розпізнавання автомобільного номера, підрахунок людей, розпізнавання осіб і т.д. теж вбудовуються в мережеві камери. Смуга пропускання є і ймовірно завжди буде обмеженим ресурсом, оскільки запити на все більш високу роздільну здатність і все більш складні дані збільшують вимоги, так що здатність попередньо обробити інформацію і передавати тільки істотні дані стає все більш важливою. Інтелект на рівні камери має на увазі створення набагато більш ефективних засобів спостереження, ніж це можливо із застосуванням цифрових відеореєстраторів або інших централізованих систем.

Поява цифрових форматів зображення дозволила використовувати сенсори з більш високою роздільною здатністю, ніж допускають NTSC і PAL (приблизно 0,4 мегапікселя). Ринок CCTV традиційно спирався на телевізійну технологію, але з гнучкими мережевими та цифровими форматами зображення це більше не є необхідним. Додатки у сфері безпеки можуть тепер динамічно вибрати оптимальний формат для конкретного завдання.На відміну від аналогових CCTV-камер і DVR-систем, мережеві камери можуть видавати цифрове відео з будь-яким дозволом, в будь-якому форматі і з будь-якою кадровою швидкістю і можуть, таким чином, відігравати основну роль у новій хвилі передових рішень і застосувань мережевого відео високої роздільної здатності. Вони можуть, наприклад, збільшити або зменшити здатність зображення, якщо це потрібно.

Новости