Главная Новости

Садові фігури

Опубликовано: 05.02.2017

садові фігури людейВаше подвір'я перебуває не в такому привабливому вигляді як ви цього хочете? Не таке цікаве і незвичне, щоб там можна було відпочити від навколишнього світу? Тоді, саме зараз, Вам необхідно звернути увагу на такий прекрасний різновид облаштування присадибної ділянки, як садові фігури. Завдяки таким фігуркам, навіть, саму звичайну територію Ви перетворите на комфортну, затишну, в деякій мірі, магічну зону вашого відпочинку.

Садові фігури та їх установка

Встановлюються вони легко, не потрібно якихось надзвичайних здібностей. Тому кожен може скомбінувати для себе найрізноманітніші композиції, які б постійно радували око, додаючи щось нового і оригінального вашому двору.

Декоративне оформлення садовими фігурами

В даний час декоративне оформлення садовими фігурами досить швидко набуває популярності в нашій країні. Раніше купівля такого виду скульптур була відносно дорогою, тому можливо і пояснюється невелика популярність на них, проте в теперішній час, це доступний товар для кожного. За невелику ціну Ви можете створити незабутню атмосферу біля свого дому, де буде панувати відчуття спокою та гармонії. Садові фігури здатні закрити всі недоліки вашого ландшафту, перетворивши простий двір на казкову територію мрій.

Сюжетне оформлення території, ділянки чи подвір’я

Кожен власник присадибної ділянки на власний розсуд зможе вибрати сам сюжет оформлення. Адже, за допомогою даних скульптур можна створити як композиції з реалістичними героями, так і заповнити ландшафт абстрактними фігурами. Така територія буде завжди навіювати на щось більше ніж просто думки, навіє на Вас думки про життя. На таке подвір'я завжди будуть звертати увагу ті, хто прийде туди, або просто прохожі повз люди. Тому що, садові фігури наддадуть ньому оригінальності, естетичності та завершеності. Створиться образ цілісності і єдності всього, що знаходиться в межах території.

Оформлення ландшафтного дизайну різноманітними садовими фігурами

При оформленні потрібно звернути увагу на деякі моменти ландшафтного дизайну, щоб скульптури гармонійно поєднувалися між собою та навколишніми об'єктами. Зокрема, треба зберігати пропорції між розмірами фігури та величиною присадибної ділянки. Також має враховуватися величина об'єктів на території, щоб було нормальне співвідношення між ними та садовими скульптурами. Звичайно, розміщувати, також, потрібно там, де це доречно. Тоді створиться найбільш реалістична картина на вашій ділянці.

 

Новости