Главная Новости

Політ на параплані у Хмельницькому

Опубликовано: 17.07.2021

політ на параплані у Хмельницькому

Яке літати на параплані?

Параплан був моєю мрією. Кілька років тому, будучи свідком спроби злетіти на параплані з Чарна Гура, я подумав, що було б здорово спробувати. Між ідеєю і реалізацією пройшло близько трьох років. Варто було чекати і втілювати цю мрію в життя, тому що політ на параплані залишив чудові враження. / P>

Де і коли можна управляти парапланом?

Злетіти на параплані можна двома способами - використовуючи перепад висот в горах або в низинах за допомогою лебідки. У мене була можливість політати на параплані в аеропорту недалеко від а, використовуючи останній метод. Зйомки проходили в прекрасний вересневий день.

по парапланеризму, так що я відчував себе в цілковитій безпеці.

Як виглядає підготовка до зльоту і запуск параплана?

Перед польотом кожен учасник одягає спеціальну обв'язку (трохи схожу на рюкзак) і шолом. Відрив - про біг на кілька метрів - як противник бігу, я трохи злякався цього бігу, але виявилося, що це дійсно всього кілька кроків (4 або 5) і параплан починає підніматися. За кілька секунд ми досягаємо висоти в кілька десятків метрів, перейдіть детальніше тут, що автоматично призводить до появі посмішки на обличчі і виробленні величезної кількості ендорфінів в організмі. тіло.

Найкращий момент - коли відриваєшся від троса лебідки. З цього моменту він починає вільно ковзати по небу. Легкість, свобода. Ви можете зробити глибокий вдих і викупатися в повній тиші, милуючись фантастичними пейзажами. Повне розслаблення і відчуженість від землі - не тільки буквально. Такі відчуття дає тільки параплан. Немає гуде двигуна, як у моторного параплана, немає гучних кілків, як на повітряній кулі. Вас не поділяє скляна перегородка, як в планері. Тут дійсно можна відчути себе птахом!

Як довго триває політ на параплані?

Політ на параплані, на жаль, зазвичай триває недовго. Вільне падіння залежить від різниці рівнів і повітряних потоків - в низинах це зазвичай займає кілька хвилин - польоти на гірському параплані можуть бути трохи довше. Перед стартом я пошкодував, що його не можна продовжити, тому вирішив насолоджуватися кожною секундою і згадувати кожен момент, щоб повернутися до нього зі спогадами. Тривалість польоту: 20 хвилин або довше в залежності від погодних умов. Довжина і висота польоту залежать від сонячної радіації і різниці температур на різних висотах. Тому ми рекомендуємо теплової політ в період з кінця березня до кінця серпня - в цей час найбільш чіткі умови для формування висхідних течій. В середньому ми летимо 20 хвилин і досягаємо висоти понад 2000 метрів. На виконання польоту, включаючи виліт на зліт і підготовку до польоту, йде від 60 до 90 хвилин.

Вимога до фіізіческой підготовці пасажирів:

  • підвищеного рівня фізичної підготовки не потрібно,
  • польоти в тандемі можуть здійснювати дорослі і діти, вирішальним фактором є вага від 5 до 115 кг,
  • ми рекомендуємо носити більш міцне взуття (захищає щиколотку), а також вітрозахисну куртку і штани. Сонцезахисні окуляри також рекомендуються в сонячні дні.

Інструктаж:

Перед самостійним польотом проводиться коротка тренування, щоб надати найбільш важливу інформацію про зльоті, політ і посадку. Потім надягаємо шлейки, виправляємо лямки, щоб було комфортно, і пробуємо злетіти без крила. Якщо цікаво, пілот надає інформацію про механіку польоту, конструкції крила, матеріали, технології і т. Д Наприкінці ми пристібаємо шоломи і пристібається до параплана.
Nastyuha Zhromova
11.09.2021 в 21:51
Основное внимание в новом стандарте EN уделяется защите малоопытных пилотов. Поэтому в случае самых безопасных крыльев внимание уделяется даже небольшим отклонениям от вертикали или направления при выходе из индивидуальных испытаний.

Все комментарии

Новости