Главная Новости

Сценарії та програми викладачу і учням

Опубликовано: 17.09.2022

Семінар-тренінг для підвищення кваліфікації викладачів

З понеділка по п'ятницю цього тижня у приміщенні Університету Сулеймана Деміреля, розташованому в центрі нашого району, проходить семінар-тренінг для вчителів шкіл, коледжів, ліцеїв, гімназій на тему «IT-вчитель у цифровій освіті» проходила через онлайн-платформу « Webex», дивіться obuchan.org.ua. З метою розвитку системи освіти країни семінар було організовано спільно зазначеним вищим навчальним закладом та АТ «Орлеу «БАУ» з метою навчити вчителів бути інноваційними відповідно до вимог сучасності. У зустрічі провели фахівці навчально-методичного центру, тренер Інституту підвищення кваліфікації педагогічних кадрів м. Алмати, кваліфіковані викладачі Університету Сулеймана Деміреля. Усього взяли участь 70 учителів із п'яти регіонів. Тут навчилися працювати з сучасними програмами та додатками. Семінар-тренінг проходив за трьома напрямками: кіберпедагогіка, педагогічний дизайн, емоційний інтелект педагогів. Під час зустрічі, яка тривала п'ять днів, вищезазначені напрямки були повністю роз'яснені через різні засоби масової інформації.

Більше конкретно, на семінарі викладачі вивчать необхідні для дистанційного навчання платформи (Wordwall, Padlet, Answergarden, Screencast-O-Matic) підвищили свою інформаційну грамотність, вивчаючи та виконуючи завдання. Крім того, вони познайомилися з багатьма зручними та корисними тенденціями цифрового світу та навчилися користуватися платформами, що полегшують їхнє життя. Наприклад, як ефективно використовувати WhatsApp, як правильно розробити презентацію та інші необхідні цифрові навички. Крім того, на семінарі-тренінгу викладачі акцентували увагу на теоріях та стратегіях, що використовуються для розвитку поведінки учнів. Загалом на цій зустрічі викладачі навчилися швидко та легко працювати з онлайн-додатками, якими користуються всі установи в сучасний час, особливо в період пандемії, та підвищили свою кваліфікацію.

Слід зазначити, що цей п'ятиденний семінар є першою частиною 80-годинної серії семінарів-тренінгів, що складається із трьох етапів. Друга частина наступного року мала пройти у січні, а остання частина – у березні. Після закінчення кожної частини учасникам буде вручено відповідні сертифікати, а також викладачам, які повністю взяли участь у трьох частинах та успішно їх завершили, буде вручено сертифікат від імені АТ «Орлеу «БАУ» та Університету Сулеймана Деміреля, про те, що вони здобули необхідну освіту в вищезазначених областях.

МИРЗАБЕККИЗІ м. Актоти.
Голландия Северова
15.11.2022 в 19:19
1) при решении словесных задач проверяет, прочитал ли учащийся содержание задания и правильно ли он его понял, и при необходимости дает дополнительные указания;

Все комментарии

Новости