Главная Новости

Філадельфія та Каліфорнія - найпопулярніші роли у світі

Опубликовано: 15.10.2021

Мабуть, у сучасному світі не існує людей, що не чули б про роли Каліфорнія і Філадельфія. Ще б пак, це найпопулярніші види ролів у світі! Саме тому ми вирішили познайомити вас з ними ближче.

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ?

- Каліфорнія

Ці роли з’явились в 1973 році завдяки Ітіро Масіто — шеф-кухарю ресторану Tokyo Kaikan в Лос-Анджелесі. І вже у 80-х рол Каліфорнія став відомим в усіх штатах Америки, потім рецепт дійшов і до Країни висхідного сонця, де сильно здивував японських консерваторів. Хоча на батьківщині суші страва не отримала визнання, в Європі вона викликала справжній фурор, що триває і до наших днів.

- Філадельфія

Хто саме створив роли Філадельфія — історія змовчує. Але назву страва отримала не на честь міста, а на честь вершкового сиру з однойменною назвою, який входить до складу начинки. З'явилися роли Філадельфія в Нью-Йорку, у 80-х роках минулого століття.

Подейкують, що один з місцевих кухарів якось помітив, що багато американців не люблять норі. Тож у нього з’явилась геніальна ідея — сховати водорості усередині ролу, а наверх викласти начинку. Така варіація страви прийшлася до смаку місцевим жителям і досить швидко завоювала популярність далеко за межами Америки.

СКЛАД КЛАСИЧНИХ ВАРІАНТІВ

Рол Каліфорнія:

 1. Насіння кунжуту;

 2. Рис;

 3. Норі;

 4. Крем-сир;

 5. Лосось;

 6. Авокадо або огірок.

Рол Філадельфія:

 1. Лосось;

 2. Рис;

 3. Норі;

 4. Крем-сир;

 5. Огірок або авокадо.

Як ви вже встигли помітити, за складом Філадельфія та Каліфорнія відрізняються зовсім трішечки. Проте різне компонування інгредієнтів та розташування шарів роблять ці роли по-своєму унікальними.

До речі, зараз Каліфорнія та Філадельфія налічує десятки різновидів. Команда KAIFUI SUSHI Хмельницький обрала найкращі та розмістила їх на сайті https://kaifui.com/khmelnitskyi/rolls/. Тож заходьте та замовляйте доставку суші, що є найпопулярнішими у світі!

ПОРАХУЄМО КАЛОРІЇ

Енергетична цінність ролів Каліфорнія та Філадельфія приблизно однакова, і основним джерелом калорій є вершковий сир. Деякий час в Японії навіть обурювались з цього приводу. Все тому, що класичні суші та роли з сирої риби, овочів, водоростей і рису були абсолютно дієтичними, а західна цивілізація створила більш поживний варіант, що суперечить концепції страви.

Однак те, що для японців калорійно, середньостатистичним європейцям все ще дієтичний продукт. Філадельфія та Каліфорнія на 100 г містять 7 г білків, 8,8 г жирів, 17,2 г вуглеводів та всього 170-180 ккал.

Для порівняння, нормою споживання вважається 2000-2500 ккал на день. Тож цими ролами можна себе балувати хоч щодня без страху перед зайвими кілограмами, адже мінімальна порція Каліфорнії та Філадельфії складає всього 215 грамів.

Беззаперечно, ці роли популярні саме завдяки ідеально підібраним компонентам начинки, які гармонійно підкреслюють та доповнюють одне одного. А які роли смачніше — вирішувати лише вам.

В одному ми точно впевнені — роли, замовлені на сайті https://kaifui.com/khmelnitskyi/ стануть вашими улюбленими, незалежно від їх різновиду. Адже наші кухарі добре знають, як зробити суші так, щоб кожен клієнт був задоволеним! Тож замовляй суші від Kaifui Sushi та кайфуй від їхнього смаку!

Новости