Главная Новости

Подорожі для школярів від оператора «Сант Валентин» — декілька авіа турів до цікавих місць Європи

Опубликовано: 21.10.2021

Для дорослих подорожі — це, в першу чергу, можливість відпочити. Тому, вони часто обирають курортні країни, де можна просто насолодитися морем або океаном, позасмагати на пляжі і забути про роботу. Діти більш активні, тому віддають перевагу екскурсіям. Щоб допомогти дитині розширити свій кругозір, варто задуматися про поїздку в країни з багатою історією і культурою.

Є безліч європейських країн, в яких буде цікаво побувати: вивчити їх культуру, традиції, дізнатися якісь історичні факти. У більш віддалені від України місця, наприклад, Англію, Іспанію і Данію потрібно добиратися на літаку. Часто організовувати такі тури для школярів своїми силами важко, тому рекомендуємо звернутися до професіоналів.

Туроператор «Сант Валентин» стане вашим надійним помічником в організації та проведенні авіа туру для дітей. Ми маємо великий досвід в сфері дитячого туризму і протягом двадцяти років даруємо школярам можливість відвідати захоплюючі місця Європи і України. Щоб вибрати відповідний тур, відвідайте наш сайт: santvalentin.com.ua/uk, на якому ви знайдете опис, програму і вартість подорожі.

Які авіа тури пропонують в туристичному агентстві «Сант Валентин»

Перельоти викликають страх у дітей і дуже важливо, щоб досвідчена й обізнана людина розповіла про всі тонкощі цього процесу і заспокоїла маленьких мандрівників. Менеджери турагентства будуть з вами протягом усього часу туру, дадуть поради і допоможуть в будь-якій ситуації.

Розповімо про наші найпопулярніші авіа тури:

  1. Якщо діти захоплені Великобританією, пропонуємо відвідати Лондон і регіон країни Шотландію. У столиці школярам покажуть всі найвідоміші пам'ятки: Біг Бен, Вестмінстерське абатство, Куточок Поетів, Трафальгарську Площу і багато іншого. У Шотландії вас чекають всі краси Единбурга і півдня регіону: національний парк, озеро Лох-Ломонд і замок Стерлінга.

  2. Любителям Іспанії можемо запропонувати тур по Каталонії і Мадриду. У Каталонії школярі відвідають головне місто області Барселону, Жирону і Фігерас. Мадрид зустріне Королівським палацом і головним Кафедральним собором. Також, юні літературознавці зможуть побачити область Толедо — батьківщину Дон Кіхота.тури для школярів від santvalentin.com.ua/ru

  3. Не всі люблять теплі країни, тому для маленьких любителів півночі у нас є тур по Данії, Норвегії та Швеції. Діти побувають у всіх трьох столицях, а також в шведському місті Мальме. Він славиться своєю мальовничістю, красивою природою і архітектурою.

Замовляйте тури для школярів в агентстві «Сант Валентин». З нами співпрацюють понад двісті шкіл по всій Україні, ми пропонуємо більше вісімдесяти програм поїздок. Запрошуємо вас вступити в дружну команду мандрівників і показати дітям пишність нашої рідної країни і Європи.

Новости