Главная Новости

Подорожуй по Україні

Опубликовано: 01.06.2022

КиївУ неділю Блінкен вирушив у місто з міністром оборони США Ллойдом Остіном. Фото PAP / EPA / ТОМС КАЛНІНС

Росія вже програла, а Україна вже досягла успіху, бо метою росіян було позбавити Україну незалежності, і вона не вдалася, - заявив держсекретар США Ентоні Блінкен на прес-конференції після повернення з Києва, де в неділю він спілкувався з Президентом України Володимиром Зеленським, рекомендую ознайомитись перейти на сайт.

Росія посилює свою агресію проти України, але українці сильні, додав глава дипломатії США.

Він підкреслив, що дав Зеленському запевнення щодо подальшої допомоги Україні.

Ми продовжимо підтримку (для України — ПАП) до остаточного успіху, — наголосив він.

Блінкен і Остін вирушили у місті потягом з. З метою безпеки їх не супроводжували журналісти. Після їх повернення також відбулася прес-конференція у місті, неподалік кордону з Україною. Це був перший візит таких високопосадовців до адміністрації США з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії у місті 24 лютого.

 

Держсекретар повідомив, що переговори в місті тривали три години. Він додав, що оголосив під час них, зокрема, швидке повернення дипломатів США у місті та призначення нового посла США у цій країні.

На кордоні

Як повідомляє агентство АР, прес-конференція Блінкена, в якій також брав участь Остін, проходила у місті, неподалік кордону з Україною. Представники ЗМІ не брали участь у візиті американських міністрів у місті з міркувань безпеки і чекали на нас їх повернення.

Першим елементом перемоги є віра у саму перемогу, і це спрацювало; ми вважаємо, що Україна виграє війну з Росією, якщо вона матиме адекватну підтримку та техніку, заявив міністр оборони США Ллойд Остін у понеділок після повернення з Києва.

«Характер бойових дій змінюється (...) тепер (українським силам — ПАП) потрібна зброя дальньої дії. Ми чули, як вони кажуть, що їм потрібні танки. І ми робимо все можливе, щоб отримати для них таке озброєння, підтримку, види артилерії та боєприпаси, які виявляться ефективними на даному етапі боротьби", - наголосив Остін на спільній прес-конференції з держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

Американська допомога

Остін нагадав, що останній пакет американської військової допомоги Україні включав, зокрема, 155-мм гаубиці та сотні тисяч набоїв. Він додав, що закликає уряди інших країн надати Києву аналогічну допомогу і що він уже отримує сигнали про те, що багато країн нададуть Україні артилерію та боєприпаси. «Ми тиснутимемо, як можемо, якнайшвидше, щоб забезпечити (Україну — ПАП) тим, що їй потрібно», — наголосив глава Пентагону.

Тепер Остін вирушить до міста, де у вівторок на базі США Рамштайн зустрінеться зі своїми колегами з більш ніж дюжини країн, щоб обговорити питання довгострокової військової допомоги Україні, з якою воює Російське вторгнення.
Kyz Repikova
25.07.2022 в 00:36
Одно, по его мнению, несомненно — если небо над Украиной будет закрыто, организация, которая следит за безопасностью полетов в Европе, Евроконтроль, не допустит, чтобы самолеты, летящие над континентом, оказались в опасной зоне.. - Каждый раз Евроконтроль назначает нам коридоры полетов. Обычно летая на юг, мы покрывали небольшой участок над Украиной. Теперь мы полетим другим маршрутом, который продлит полет на 7 минут. Это не проблема, заявляет он.

Все комментарии

Новости